Už zopár rokov sa zaoberám ezoterickými knižkami s podobným motívom ako má Secret. Veľmi ma tieto knižky zaujali a preto som už dlhšie uvažovala nad "správnym začiatkom".
Takmer každý človek keď nevidí svoje okamžité výsledky, stráca nádej a odvracia sa od tohto Tajomstva. Preto mám pár rád:
1. Každý človek má svojho "Džina" ktorý mu dá to, po čom túži
2. Nestačí čítať, treba aj "vidieť" aby ste mali v hlave nie len slová ale aj obraz a pamätali si na tieto slová lepšie
3. Nestačí myslieť pozitívne, treba sa aj tak cítiť.

Celé toto Tajomstvo by som prirovnala malému svetielku vo vašom vnútri. Každý človek má to isté svetielko a navzájom sú "pospájané". Toto svetlo vám dá to, po čom túži ale najprv sa ho musíte naučiť používať rovnko ako ste sa museli naučiť písať, alebo čítať. Pamätáte si? Keď ste boli malý, netrápili ste sa nad tým ako vyzeráte, čo si o vás ľudia pomyslia, mysleli ste spontánne a to, po čom ste túžili sa vám splnilo. Chceli ste veľkého plyšového macka? Aj keď sa na to poskladali rodičia s vašou tetou alebo strýkom, nakoniec ste ho dostali. Chceli ste vyhrať nejakého plyšáka? Nakoniec ste ho vyhrali. Ak sa sami pýtate prečo, Je to preto lebo ste mali čisté myslenie a žiadne predsudky, výčitky a pochybnosti. Najlepšou cestou ako začať je "hrať" sa na deti. Keď uvažujete splní sa vám to? SKúste sa vžiť do malého dieťaťa. Malo by pochybnosti? NIE! 

Veľa šťastia v hre, pri plnení svojich snov.... 
Ešte pár rád nakoniec:
1. Netrápte sa nad tým čo si myslia ostatný, iba VY máte silu zmeniť svoj život, svoj osud
2. Začínajte si priať v malom postupne prechádzajte k svojim väčším snom
3. Nezáleží na čase, ani okolnostiach ktoré vám prinesú váš sen, vždy buďte pripravení prijať ho.
4. Aj keď to trvá dlho, nikdy neprestaňte veriť!

A to najdôležitejšie: Veci, ktoré sa vám zdajú byť maličkosťou sa preto dostanú oveľa rýchlejšie, pretože im nedávate až taký veľký význam ako veľkým veciam. Teda: Veľké veci budú trvať dlhšie len v tom prípade, že im dávate vo svojom živote vemi vysokú rolu.

Reklama

Príbehy sú neupravené

Vaše príbehy uverejnujeme bez úprav ;)

Predobjednávka

Tu môžete zadať údaje, na ktoré vás budeme informovať ako si kalendár objednať. A zároveň sa zaradíte k 200 odmeneným.